Pięć najlepszych pomysłów na zegary reklamowe

zegary reklamowe

zegary reklamowe

Zegary reklamowe to bardzo różnorodny sposób na zachęcenie klienta do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa. Biorąc pod uwagę, że jest wiele typów zegarów, łatwo trafić w gusta nawet najbardziej wymagającej osoby. Poniżej pragnę przedstawić pięć najlepszych pomysłów na wyrobienie zegarów reklamowych z nadrukiem i logo firmy, a wszystko wprost od producenta. Choć zegary trzeba zamawiać hurtowo, warto uwierzyć, że nie liczy się tutaj ilość, ale jakość, gdyż wyrób jest gwarancją najwyższej klasy.

1. Zegar w puszce. Jest to ekstra pomysł na reklamę poprzez niespodziankę. Klient będzie zaintrygowany, gdy do umowy czy zakupów, otrzyma puszkę… po jej jednorazowym otwarciu odkryje, że w środku schowano zegarek! Nazwa firmy grawerowana jest laserowo, więc będzie wytrzymała i nie zniszczy się z biegiem czasu. Wyświetlacz zegara jest analogowy, a bok puszki po otwarciu będzie służył za trwałą podstawkę. Zegary reklamowe w puszcze to kwota powyżej 700 złotych za 100 sztuk.

2. Zegar ścienny z dwoma tarczami. Jest idealny dla ludzi pasjonujących się odległymi częściami świata, gdyż dzięki dwóm tarczom będą mogli porównywać czas w Polsce z inną, dowolnie ustawioną strefą czasową. Nadruk znajdzie się na dolnej listwie. Prostokątne listwy są plastikowe. Zestaw nie zawiera baterii.

3. Zegarek ludzik. Miły upominek, który będzie ciekawił osoby odwiedzające biuro. Można w nim ustawić alarm, który będzie budzikiem, albo przypomnieniem. Wyświetlacz LCD pokazuje również datę i sekundnik. Dostępny w kilku kolorach z baterią w zestawie.

4. Zegarek stojak na długopisy. Tego produktu nie trzeba chwalić. Praktyczny do biura, w szkole, w domu. Przechowa przybory do pisania, a zarazem przypomni o godzinie. Po rozłożeniu do zagospodarowania są dwie ramki.

5. Zegar ścienny. Zwykły zegar ścienny z metalowymi wskazówkami. Nazwa firmy (logo) nanoszona jest sposobem tampondruku. Posiada elegancką jasną obudowę i ładną granatową tarczę (oferowany także w wersji białej).

Zegary reklamowe to nie tylko miły upominek, ale także przydatny gadżet.