Kasa fiskalna dla prawnika, która będzie elementem ozdobnym

Kasa fiskalna dla prawnika

Kasa fiskalna dla prawnika

Posiadanie kasy fiskalnej w swojej firmie i rozliczanie się z jej pomocą naprawdę nie musi być wielką tragedią. Wielu właścicieli firm bardzo boi się momentu, w którym kasa będzie musiała być zainstalowana. Choć teoretycznie zawsze powinniśmy tak się rozliczać z naszych dochodów to jednak istnieje pewne okno, które umożliwia nam uniknięcie takiej sytuacji. Ministerstwo Finansów uznało bowiem, że rozliczanie się z pomocą kasy nie ma większego sensu jeśli firma nie zarabia rocznie więcej jak 20 tysięcy złotych. Pomysł oczywiście jest bardzo dobry, gdyż bardzo małe, często sezonowe, firmy nie muszą się martwić i ten problem, ale jednocześnie także generowało to pewne nieprawidłowości. Okazuje się, że nie brakuje bowiem firm, które specjalnie ukrywają sporą część swoich dochodów i tak wszystko liczą, aby tylko w ciągu roku nie zarobić tych 20 tysięcy złotych.Ministerstwo Finansów w 2014 roku postanowiło ukrócić tego typu praktyki wprowadzając pewne zmiany w przepisach prawa. Choć zapis o 20 tysiącach złotych pozostaje to jednak od 1 marca 2015 roku będzie kilka form działalności, które nie będą mogły korzystać z tego zwolnienia. Prywatne kancelarie prawnicze należą właśnie do tej grupy, która już za chwilę będzie musiała obowiązkowo uzbroić się w to urządzenia. Czy kasa fiskalna dla prawnika naprawdę musi być taka straszna?

Po pierwsze jeśli tylko jeszcze nie mieliśmy tego urządzenia to dostaniemy zwrot 90% kosztów na każdą zakupioną kasę. Nie może być to kwota większa jak 700zł, a kasy muszą być kupowane jednocześnie. Nie możemy dostać więc zwrotu za drugą kasę, którą kupimy za parę miesięcy. Po drugie jednak kasa fiskalna dla prawnika może być nawet ciekawym elementem wystroju całego biura.

Na rynku jest przecież współcześnie ogromny wybór tych urządzeń, a Kasa Fiskalna Dla Prawnika może mieć bardzo ciekawy design, który z pewnością przypadnie do gustu niejednemu klientowi. Warto zainteresować się takimi kasami. Nasze biuro nabierze prestiżu, będzie wyglądało dużo bardziej profesjonalnie, a więc jednocześnie i być może będzie cieszyło się większą ilością klientów.