Gadżety festiwalowe – kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

 Wakacje to czas, kiedy odbywają się wszystkie największe festiwale muzyczne i filmowe. Dobra pogoda, wolny czas od szkoły oraz urlop to doskonałe argumenty, które przekonują nas do udziału w tego typu imprezach. Zazwyczaj festiwale odbywają się w większych miastach, które nie potrzebują dodatkowej promocji wśród mieszkańców. Tylko nieliczne z imprez plenerowych odbywają się w mniejszych miejscowościach. Jest to dla nich dobra okazja to tego, aby zachęcić turystów do odwiedzenia ich miasta. W takim przypadku warto zastanowić się nad kupnem gadżetów reklamowych, które będą rozdawane uczestnikom festiwalu.

Promocja miasta

Kolorowe kubki z nadrukiem to świetny pomysł na promocję miasta wśród fanów muzyki, którzy uczestniczą w festiwalu. Wybierz produkty, które będą posiadały nadruk w postaci herbu miasta. Napis musi być widoczny i wyróżniać się na tle kubka. Możesz także zamówić koszulki ze zdjęciem miejsc, które warto odwiedzić. W upalne dni przydadzą się również czapeczki z daszkiem. Dopilnuj, aby na każdej z nich znalazł się napis promujący miasto.

Promocja firm

Wiele festiwali muzycznych oraz filmowych posiada licznych sponsorów, którzy w zamian za oferowanie pewnej sumy pieniędzy na organizację imprezy, może promować się wśród uczestników koncertów lub pokazów. Tanie gadżety reklamowe to na przykład Kubki Z Nadrukiem nazwy firmy. Możesz też zamówić smycze na klucze z logo marki, którą reprezentujesz. Zadbaj też o inne materiały promocyjne, które Twoi pracownicy będą rozdawać na festiwalu. Mogą to być ulotki oraz kolorowe plakaty. Dobrym rozwiązaniem będzie również umieszczenie reklamy firmy na materiałach, które promują festiwal.

Reklama zespołów

Czas festiwali to dobry moment na sprzedaż muzycznych gadżetów. Wszyscy fani chcą posiadać w swojej kolekcji płyty ukochanego zespołu oraz koszulki z podobiznami członków grupy. Dużą popularnością cieszą także kubki z nadrukiem tekstów piosenek lub znaku graficznego, który jest kojarzony z danym zespołem. Sprzedażą takich produktów zajmuje się zazwyczaj organizator festiwalu lub też osoby związane z konkretnym zespołem.